Menu Close

প্ৰাক্তন পঞ্জীয়ক প্ৰধানসকল

Mr. P.G. Agarwal

Tenure: 19.11.1997 - 22.07.1998

Mr. B. Chutia

Tenure: 23.07.1998 - 01.06.1999

Mr. S.K. Dhar

Tenure: 01.06.1999 - 08.01.2001

Mr. I.A. Ansari

Tenure: 08.01.2001 - 03.03.2002

Mr. A.C. Upadhyay

Tenure: 05.04.2002 - 11.08.2005
Tenure: 03.10.2005 - 07.11.2005

Mr. B.C. Medhi

Tenure: 12.08.2005 - 03.10.2005

Mr. H. Barua

Tenure: 07.11.2005 - 11.04.2007

Mr. C.R. Sarma

Tenure: 11.04.2007 - 28.12.2008

Mr. P.K. Saikia

Tenure: 28.12.2008 - 17.05.2010
Tenure: 22.06.2010 - 16.10.2011

Mr. D.C. Choudhury

Tenure: 20.05.2010 - 22.06.2010

Dr. (Mrs.) Indira Shah

Tenure: 01.11.2011 - 01.03.2012

Mrs. Rumi Kumari Phukan

Tenure: 02.03.2012 - 20.06.2012

Mr. H.K. Sarma

Tenure: 26.06.2012 - 26.02.2013
Tenure: 06.01.2015 - 19.05.2017

Mr. M.K. Bhattacharjee

Tenure: 27.02.2013 - 06.01.2015

Mr. Robin Phukan

Tenure: 24.05.2017 - 02.01.2020

গুৱাহাটী উচ্চ ন্যায়ালয়